Ürünlerimiz

PSTeknik Bilişim Ve Mühendislik A.Ş.

VIRTUOSITY
...
OpenRoads Designer

Her tür ve boyuttaki proje için ve kavşak tasarımı, dönel kavşak tasarımı, toprak işleri, sıhhi ve yağmur suyu şebekesi tasarımı ve yeraltı drenajı gibi çok çeşitli karmaşık görevlerde kullanılan detaylı güzergah tasarım programıdır.

...
OpenRoads ConceptStation

Bir kavramsal yol tasarım yazılımıdır. Altyapı projelerinin ihale ön hazırlık ve tasarım planlama aşamalarında hızlı bir şekilde alternatif tasarımlar oluşturmanıza ve bunlardan yaklaşık maliyet çıkarmanıza olanak sağlar.

...
OpenRail Designer

Saha/istasyon tasarımı, tüneller, koridor modelleme, makas yerleştirme, havai hat elektrifikasyonu, saha tesviyesi, sıhhi ve yağmur suyu şebekesi tasarımı, yeraltı drenajı gibi birçok görevde kullanılan detaylı demiryolu tasarım programıdır.

...
OpenRail ConceptStation

Demiryolu projelerinin ihale ön hazırlık ve tasarım planlama aşamalarında hızlı bir şekilde kavramsal tasarımlar oluşturmanıza olanak sağlayan kavramsal bir demiryolu tasarım yazılımıdır.

...
ProjectWise

Projelerinizi zamanında, bütçe dahilinde ve spesifikasyonlara göre proje teslimini kolaylaştırmak için tasarım ekiplerinizin tasarım çalışmaları üzerinde yaptığı işbirliğini geliştirir.

...
OpenBridge Designer

En son köprü teknolojisi ve yetenekleriyle dinamik, etkileşimli ve parametrik olarak modelleyebilir, tasarlayabilir ve üretebilirsiniz. Bu uygulama arazi, yollar, erişim rampaları ve diğer ilgili altyapı varlıkları dahil olmak üzere ayrıntılı bir köprü tasarımı sağlar.

...
OpenSite Designer

Yerleşim planı tasarımı, mühendislik ve arazi ıslahı gibi işleri kapsayan bir uygulamadır. Finansal sonuçları ve proje fizibilitesini anlayabilir ve müşterinizin ihtiyaçlarını karşılamak için optimize edilmiş çözümler üretebilir.

...
MicroStation

Dünya çapındaki kullanıcıların altyapı projelerinde 2D ve 3D çizimler için kullandığı BIM tabanlı CAD programıdır.

...
AutoTURN

En gelişmiş ve kapsamlı araç manevra simülasyonu yazılımıdır. Kavşaklarda, otoparklarda ya da terminallerde tasarlanan taşıt manevralarını simüle ederek bu hareketin güvenle yapılıp, yapılamayacağını belirleyebilirsiniz.